Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Siedziba Słupsk 59 840 02 02
Oddział Bytów 59 822 88 50

21. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair, zorganizowane przez Biuro Karier i Promocji Edukacji Politechniki Koszalińskiej.

2024-04-18
Z przyjemnością dzielimy się naszym doświadczeniem z Środkowopomorskich Targów GlobalLogic Job Fair! To niezwykłe spotkanie zgromadziło ponad 3500 entuzjastów edukacji i karier zawodowych z Koszalina i regionu. Byliśmy dumni mogąc być częścią tego wydarzenia i prezentować nasze możliwości jako firma ZIMAR Ryszard Ziegert.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko i wzięli udział w konkursie. Dla naszej firmy to ogromna przyjemność móc nagradzać naszych gości. Losowanie odbyło się na zakończenie targów, a szczęśliwą zwyciężczynią okazała się Pani Ania L., którą udało nam się złapać na miejscu. Nagrodą dla Pani Ani L. były słuchawki bezprzewodowe JBL.
Chcielibyśmy również podziękować organizatorom, sponsorom, partnerom i wszystkim zaangażowanym za stworzenie takiej atmosfery pełnej możliwości i inspiracji. To zaszczyt móc być częścią takiego wydarzenia, wspierającego rozwój zawodowy i edukacyjny społeczności lokalnej.
Bądźcie z nami, niedługo podzielimy krótkim filmikiem z tego wyjątkowego dnia! Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. #TargiPracy #GlobalLogicJobFair #ZIMARRyszardZiegert 🌟🎉👏
back to top